Ubezpieczenia

Ubezpieczenie jest najgorszą rzeczą jaką można kupić. Dlaczego? Ponieważ można je kupić tylko wtedy, kiedy jest nam kompletnie niepotrzebne. A jak je potrzebujemy, to niestety nikt go nam już nie sprzeda.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczamy samochód, bo musimy – kary za brak OC są wysokie.

Ubezpieczamy nieruchomości, bo banki tego wymagają.

A na jaka sumę wyceniłeś swoje życie…? Zadziwiające jak rzadko myślimy o zabezpieczeniu siebie i rodziny!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak finansowo poradzą sobie Twoi bliscy gdyby Ciebie nagle zabrakło? Przecież koszt wychowania dziecka do 20 roku życia to minimum 150-200 tysięcy złotych. A studia też kosztują.

Czy wiesz ile pieniędzy, by godnie żyć potrzebuje człowiek, który na skutek nieszczęśliwego wypadku nie może samodzielnie funkcjonować? Jakim jest finansowym obciążeniem dla rodziny?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEKONAJ JAK NIEWIELE MOŻE KOSZTOWAĆ TWÓJ SPOKOJNY SEN

Ubezpieczenie od utraty dochodu

Lekarz, stomatolog, pielęgniarka, prawnik, przedstawiciel handlowy, taksówkarz, menedżer na kontrakcie, doradca podatkowy, tłumacz, fizjoterapeuta i wiele innych jednoosobowych działalności gospodarczych, gdzie przychód wytwarzany jest wyłącznie pracą właściciela.

Jeżeli należysz do takich osób, to wypadek lub choroba może uniemożliwić Ci przez jakiś czas – krótszy lub dłuższy – zarabianie pieniędzy. A niestety rachunki i zobowiązania płacić trzeba.

Pomożemy Ci zabezpieczyć się na taką ewentualność i zadbać o prywatne „L4”. Ubezpieczyciel na czas niezdolności do pracy zapewni środki finansowe.

Ubezpieczenia majątkowe
Dom, samochód, gospodarstwo rolne, OC doradców podatkowych i biur rachunkowych, polisy D&O – też DAMY RADĘ!
Ubezpieczenie Ochrony Prawnej w Polsce i 43 innych krajach

Mamy w ofercie:

  1. Ochronę prawną dla właścicieli i kierowców pojazdów mechanicznych
  2. Ochronę prawną rodziny
  3. Ochronę prawną firmy lub wolnego zawodu

 

Co gwarantuje ubezpieczenie:

  • Pokrycie kosztów wynagrodzenia wybranego przez ubezpieczonego adwokata lub radcy prawnego w postępowaniu cywilnym, karnym lub w sprawie o wykroczenie
  • Pokrycie kosztów sądowych
  • Pokrycie kosztów przegranego procesu (opłat zasądzonych na rzecz strony przeciwnej lub Skarbu Państwa)
  • Pokrycie kosztów dojazdu na rozprawy w obydwie strony do sądów poza granicami RP, jeśli stawiennictwo jest obowiązkowe
  • Pokrycie kosztów tłumaczenia niezbędnych dokumentów związanych ze sprawą
  • Pokrycie kosztów postępowania egzekucyjnego
  • Dostęp do nielimitowanych, telefonicznych porad prawnych

Możliwych sytuacji życiowych, w których pomoże nam ubezpieczenie ochrony prawnej jest bardzo dużo. Począwszy od zdarzeń związanych z posiadaniem lub kierowaniem pojazdem, poprzez sądowe spory z ZUS-em, dochodzenie wszelkich odszkodowań za poniesione szkody w życiu prywatnym np. jako konsument, pracownik, właściciel nieruchomości i inne, a skończywszy na sporach z firmami ubezpieczeniowymi o zaniżone odszkodowania. Uzyskamy również pomoc gdy to my popełnimy wykroczenie lub nieumyślne przestępstwo.

Jeden przykład: Stoimy na światłach, a w tył naszego samochodu uderza inny pojazd. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypłaci nam odszkodowanie jedynie za zniszczenia, wyceniając je jak najniżej się da (w Polsce jeżeli towarzystwo odmówi odszkodowania, to możemy dochodzić swoich praw tylko przed sądem!). A może powinno zapłacić też za koszty leczenia, rehabilitację, utracone dochody, ból i cierpienie, zniszczony sprzęt w pojeździe, auto zastępcze, utratę wartości pojazdu po naprawie? Dzięki ubezpieczeniu ochrony prawnej będziesz mógł zawalczyć o to przed sądem.

Firmy zajmujące się dochodzeniem odszkodowań biorą od klienta minimum 20-30% wartości sprawy. U nas masz ochronę prawną w Polsce i na terenie całej Europy płacąc od 22 zł miesięcznie, w zależności od zakresu ubezpieczenia.

Jeżeli do tej pory nie miałeś sprawy „prawnej” i myślisz, że jest to zbędne ubezpieczenie, to spójrz ile dookoła jest kancelarii, idź do sądu i zobacz ile każdego dnia jest spraw na wokandzie…!

I jeszcze jedno - tak naprawdę dostęp do prawa w Polsce jest kwestą PIENIĘDZY, a nie gwarancją konstytucyjną!

Ubezpieczenie grupowe

Największe firmy ubezpieczeniowe, duży zakres ubezpieczenia, atrakcyjne ceny. Indywidualne kalkulacje dla firm.

Oferujemy „grupówkę” nawet dla jednej osoby!

Ubezpieczenie zdrowotne – indywidualne, rodzinne i grupowe (prywatna opieka medyczna)

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego możesz mieć do dyspozycji ponad 300 badań podstawowych i specjalistycznych (w tym tomograf i rezonans) i 38 specjalistów. Z ubezpieczeniem nie płacisz za wizyty, obsługiwany jesteś bez kolejki, masz dostęp do najlepszych placówek w kraju.

Życzymy wszystkim duuuużo zdrowia i byśmy nigdy nie musieli korzystać z ubezpieczeń!